Snooze

Snooze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snooze'da robot bir alarm saatini yönlendirerek dikey bir şekilde engelleri atlatmaya ve ölmemeye çalışıyoruz. Oyunda skor aldıkça yeni kostümler açılıyor.

Snooze'u ilk duyduğunuzda her sabah korkulu rüyanız olan o alarm sesi aklınıza gelebilir, aslında bu ufak oyunun yapımcıları da oyunculara tam olarak bunu anımsatmak için Snooze'u üretmiş!

Snooze, şirin bir alarm saati robotunu yönettiğimiz dikey bir sonsuz koşu oyunu. Hikayeye göre kötü bir doktor robotumuzu yakalıyor ve mekanik şatosunun derinliklerine hapsediyor. Biz de buradan kurtulmak için var gücümüzle tırmanan robotu oynuyoruz. Dikey olarak ilerleyen oynanışta engellere göre bir sol bir sağ şekilde duvara tutunarak hareket ediyoruz. Engeller kimi zaman zıplamanızı gerektirirken kimi zaman yön değiştirmenizi ve diğer duvara geçmenizi gerektiriyor. Ortadan gelen testere ve ölümcül lazerler ise oyunun en zorlayıcı engelleri olarak beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkıyor. Bu yüzden Snooze'da refleksleriniz her sonsuz koşu oyununda olduğu gibi önem taşıyor.

Bölümlerde ilerledikçe kendimizi robot turnuvasının içinde buluyoruz. Bir alarm saatinin robot turnuvasında ne işi var? İşte bu soruyu yapımcılara sormak lazım. Ama oynanış ve genel olarak saat fikri açısından Snooze hoş bir tavır sergileyerek diğer sonsuz koşu oyunları arasından sıyrılmayı az da olsa başarmış. Ufak robotu bu kötücül mekanik ortamdan kurtarın ve tekrar sabah alarmınız haline getirin, ya da tamamen intikam almak için oyun boyunca da öldürebilirsiniz!

Snooze'un ücretsiz versiyonunu Android cihazınız için hemen indirip oynayabilirsiniz. Yapımcılar oyunun bir de paralı versiyonunu çıkarmışlar, burada da yapımcılara destek sağlamak isteyen kişiler oyunu parayla satın alabiliyor. Maalesef Snooze'un 1 liraya bile değecek bir özelliği bulunmadığından ücretsiz versiyonu daha mantıklı duruyor.

ARTILAR

Oynanış dengesi arcade tabanlı bir oyuna göre başarılı

Alarm saati fikri ilginç

EKSİLER

Sonsuz koşu

Sonsuz koşu

Yenilik yine yok, yine yok

Sonsuz koşu