SOMA Messenger 1.0.2 (Android)

SOMA Messenger

SOMA Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SOMA Messenger ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır

SOMA Messenger kullanıcılara video sohbet, mesajlaşma, sesli arama konularında pratik bir çözüm sunan bir anlık mesajlaşma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan SOMA Messenger sevdiklerinizle, aile üyelerinizle ve arkadaşlarınızla hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmanız için gerekli olan araçları size sunuyor. Bu iş için internet bağlantınızdan yararlanan uygulama ücretsiz olarak size görüşme yapma imkanı vermekte.

SOMA Messenger ile arkadaşlarınızla ve ailenizle yazışabiliyorsunuz. Dilerseniz birebir, dilerseniz 500'e kadar katılımcıyla grup sohbeti yapabilmeniz mümkün. Uygulamanın sahip olduğu emoji desteğiyle mesajlarınıza özel ifadeler ekleyebiliyorsunuz. SOMA Messenger ile herhangi bir mesaj gönderdiğinizde tıpkı WhatsApp'taki gibi teslim edildi ve okundu bildirimleri alabiliyorsunuz. 

SOMA Messenger ile internet bağlantınız üzerinden sesli arama yapabilirsiniz. Bu sayede yurt dışında olsanız bile internet bağlantısını kullanarak herhangi bir ücret ödemeden sesli görüşme işini gerçekleştirebilirsiniz.

SOMA Messenger, yüksek kaliteli video görüşmeleri yapmanıza aracılık ediyor. Uygulama HD kalitede video görüşmesi yapmanıza izin vermekte. Bu özellik de tıpkı sesli arama özelliği gibi internet bağlantınızı kullanıyor.