Sound Clips for Messenger

Sound Clips for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sound Clips for Messenger uygulaması sayesinde Android Facebook Messenger üzerinden eğlenceli ses klipleri gönderebilirsiniz.

Sound Clips for Messenger uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Facebook Messenger üzerinden eğlenceli sesler göndermelerini sağlayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem Facebook tarafından resmi olarak hazırlanan hem de oldukça kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, dostlarınızla eğlenceli vakitler geçirmek ve onları şakalarla şaşırtmak isteyenlerin de hoşuna gidecektir.

Uygulamanın arayüzü istediğiniz sesleri hemen kategorilerine göre gönderebileceğiniz bir yapıya sahip ve seçim yapma ekranında sesin yazılı olarak tanımının yanında nasıl olduğunu dinleme şansınız da var. Dolayısıyla ilk kullanmaya başladığınızda sesleri dinleyerek ne olduklarını öğrenebiliyor, sonraki kullanımlarınızda adlarına bakarak göndermeye başlayabiliyorsunuz.

Belirlediğiniz sesleri gönderebilmek için tek yapmanız gereken sesi seçtikten sonra alt bölümde yer alan Facebook Messenger ikonuna tıklamak. Böylece göndereceğiniz kişiyi de seçtikten sonra ses hemen karşı tarafa iletilecektir.

Uygulamada bulunan ses seçimlerinin oldukça çeşitli olduklarını ve güncellemelerle yenilerinin geleceğini de unutmamak gerekiyor. Şimdilik bu bakımdan biraz kısıtlı olsa da uygulamanın giderek gelişim göstereceğini düşünüyorum. Fakat maalesef kendi seslerinizi kaydedip gönderme şansınız bulunmuyor.

Oldukça eğlenceli anlara sebebiyet verebilecek Sound Clips for Messenger uygulamasını gözden geçirmenizi öneriyorum.