Spaceship Battles 1.2.2 (Android)

Spaceship Battles

Spaceship Battles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spaceship Battles, Android cihazlar için geliştirilmiş bir uzay savaşı oyunu olarak dikkat çekiyor.

Spaceship Battles, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir uzay oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Spaceship Battles'da uzay geminizi kontrol ederek rakiplerinizle mücadele ediyorsunuz.

Oldukça eğlenceli ve bir o kadar da zorlu bir oyun olarak karşımıza gelen Spaceship Battles, uzayın zorlu şartlarında geçen bir savaşı konu alıyor. Oyuna başladığınızda bir uzay geminiz oluyor ve bu uzay gemisiyle rakiplerinize saldırıyor ve onları ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe daha güçlü uzay gemilerinin kilitlerini açabiliyor ve onları kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz kendi uzay geminizi de inşa edebiliyorsunuz. Kendi taktiğinizi geliştirmeli ve rakipleri birer birer alt etmelisiniz. Ayrıca oyunda yer alan onlarca yüksek teknoloji ürünü bileşenleri uzay geminize ekleyebilir ve daha güçlü hale de gelebilirsiniz.

Heyecan verici sahneleri ve gelişmiş inşa sistemiyle Spaceship Battles zevkli bir oyun olarak nitelendirilebilir. Online olarak oynanan oyunda arkadaşlarınızla mücadele edebilir ve en iyiyi ortaya çıkarabilirsiniz. Oyunun grafikleri de oldukça kaliteli. Spaceship Battles oyununu mutlaka denemelisiniz.

Spaceship Battles oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.