Spell Gate: Tower Defense

Spell Gate: Tower Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spell Gate: Tower Defense mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Spell Gate: Tower Defense taktiksel bir oynanışı bol aksiyonla birleştiren ve bu işi yaparken kendine has bir yol izleyen eğlenceli bir mobil kule savunma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Spell Gate: Tower Defense'de fantastik bir dünyaya konuk olmaktayız. Bu dünyada krallıkları goblin orduları tarafından saldırıya uğrayan 4 farklı kahramanın hikayesine tanık oluyoruz. Bize düşen görev ise kahramanlarımızın topraklarını düşman istilasına karşı savunmalarını sağlayabilmek için onlara yardımcı olmak.

Spell Gate: Tower Defense'i oynamaya başlarken ilk önce kahramanımızı seçiyoruz. Her kahraman kendine has yeteneklere ve savaşma şekline sahip. Oyunda yapmamız gereken şey düşmanlar bize dalga dalga saldırırken üzerlerine dokunarak onları yok etmek. Fakat oyunda ilerledikçe işler karışıyor ve çok daha fazla sayıda düşman bize saldırmaya başlıyor. Bu nedenle özel büyülü yeteneklerimizden faydalanmamız gerekiyor. Bu büyülü yetenekler düşmanlarımıza toplu hasar verebilmekte.

Spell Gate: Tower Defense'i benzer kule savunma oyunlarından ayıran özellik oyunun klasik kuşbakışı görünüme yer vermemesi. Oyunda düşmanlar ekranın yukarısından aşağıya, yani kalemize doğru sladırıyorlar. Oyunun grafikleri genel olarak göze hoş görünüyor.

YORUMLAR