Sphere

Sphere
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sphere uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizde 3 boyutlu fotoğraflar çekebilirsiniz.

Sphere uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir fotoğraf çekme uygulaması ancak benzer pek çok uygulamanın aksine kendine özgü bir yeteneğe sahip olan uygulama sayesinde fotoğraflarınız sanki birer gerçek an gibi görünecekler. Sadece fotoğraf çekmeyen, fotoğraflarınızdan 3 boyutlu küreler yaratabilen uygulama, böylece arkadaşlarınızla ve ailenizle kolayca gittiğiniz yerleri, bulunduğunuz organizasyonları ve diğer istediğiniz şeyleri 3 boyutlu olarak paylaşmanızı sağlıyor. Hazırlanan küreler 3 boyutlu oldukları için sanki orada yer alıyor gibi görüntülemek ve gezmek mümkün oluyor.

Uygulamanın hazırladığı bu kürelere sphere adı veriliyor ve uygulama vasıtasıyla başarılı bir şekilde keşfedilebilir sphereler yaratılıyor. Bunu yapmak için uygulamanın size önerdiği şekilde bulunduğunuz konumun tüm açılardan fotoğraflarını çekmek gerekiyor ve daha sonra birleştirilen bu fotoğraflar Sphere hesabınıza kaydediliyorlar.

Sphere ile hazırladığınız fotoğraflarınız online Sphere hesabınızda saklanacaklardır ve daha sonra bu fotoğrafları masaüstü bilgisayarınızdan da görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda, arkadaşlarınız mobil cihazlarında uygulamaya sahiplerse sizin fotoğraflarınızı da görüntüleyebilirler.

Her ne kadar yepyeni ve farklı bir fotoğraf çekme deneyimi yaratsa da uygulamanın sahip olduğu kolay arayüz sayesinde bir kaç dakika içerisinde bu özelliklere alışmak mümkün hale geliyor ve hepsi ücretsiz olarak sunuluyor. Hem fotoğraf çekmek hem de görüntülemek çok kolay şekilde düzenlendiği için pek çok mobil cihazda herhangi bir performans sorunuyla da karşılaşılmıyor. Ancak alt düzey Android cihazların fotoğraf çekimlerini 3D olarak işlemek için güç kullanımı fazla düzeyde olabilir ve pil tüketimini arttırabilir.

YORUMLAR