Spin-Circle

Spin-Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spin-Circle, el becerisi yüksek olan Android mobil cihaz sahiplerinin çok hoşuna gidebilecek eğlenceli ve zorlu Android beceri oyunlarından bir tanesi.

Spin-Circle, el becerisi ile başarının doğru orantılı olduğu oldukça kaliteli ve özenle geliştirilmiş bir Android beceri oyunu. Yüksek kalitedeki grafikleri ve oyunun havasına uygun atmosferik müzikleri ile oyuncuları kendine bağlayan bu oyundaki amacınız çember içerisindeki cisimlerden sıyrılmak. Fakat bu sandığınız kadar kolay olmayabiliyor. Oyunun kendine özel grafik ve müzikleri olduğu gibi bir takım kuralları da bulunuyor fakat oyunu oynamaya başladıktan sonra kısa bir süre içerisinde hemen keşfedebiliyorsunuz.

Tek parmağınızla rahat rahat oynayabileceğiniz bu oyunda zorluk seviyesini de kendinize göre alçaltıp yükseltebiliyorsunuz. Böylelikle zamanla kendinizi daha da geliştirebilmeniz mümkün oluyor.

Eğer el becerinize güveniyorsanız bu oyunu Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak indirip bir an önce denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR