Spirit Rush 1.5 (Android)

Spirit Rush

1.5
Spirit Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spirit Rush, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Spirit Rush, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Efsanebi yılan oyununun daha gelişmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkan Spirit Rush, oldukça eğlenceli bir oyundur. 

Zorlu bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkan Spirit Rush, mistik yaratıklardan kaçarak puanlar toplamanız gereken bir oyundur. Oyunda bir erderhayı yönetiyor ve sonsuzluğa doğru giden bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Ejderhanın üzerinde ilerliyor ve yolunuza çıkan engellerden kaçarak puanları topluyorsunuz. Düşmanlarınızla mücadele ediyor ve onları ortadan kaldırıyorsunuz. Barışı geri getirmek için mücadele etmeniz gerekiyor. Efsanevi yılan oyunu tarzında bir oynanışa sahip olan oyunda oldukça kolay kontroller yer alıyor. Dairesel saldırılar yapıyor ve zevkli zamanlar geçiriyorsunuz. Yüksek puanlara ulaşmak için iyi bir ejderha yöneticisi olmanız gerekiyor. Spirit Rush oyununu sakın kaçırmayın.

Spirit Rush oyununu Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.