Splish Splash Pong

Splish Splash Pong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Splish Splash Pong'ta denizde oyun oynayan plastik ördeğin köpekbalıklarına yakalanmasına engel olmaya çalışıyoruz.

Splish Splash Pong, boş zamanlarda keyifle oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Android cihazlara tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda köpekbalıklarıyla dolu denizde oyun oynayan bir plastik ördeğin kontrolünü ele alıyoruz.

İlginç bir konuya sahip olan Splish Splash Pong'da başarılı olabilmek için son derece hızlı çalışan reflekslere ve keskin gözlere sahip olmamız gerekiyor. Söz konusu plastik ördek gerilmiş lastiklerin arasında gidip geliyor. Bizim yapmamız gereken şey ise ekrana dokunarak ördeğin yönünü değiştirmek ve engellere takılmadan mümükün olduğunca fazla süre hayatta kalmak.

Gerilmiş lastiklerin arasında sekerken ördeğin karşısına ölümcül köpekbalıkları çıkıyor. Bunlardan bir tanesine bile değsek oyun ne yazık ki sona eriyor. Bu yüzden hızlı refleksler ile yönümüzü değiştirmeli ve bu canlılara çarpmadan yol almalıyız.

Splish Splash Pong'da kullanılan grafikler minimal bir konsepte sahip. Çocuksu çizimlerle oyunun keyifli atmosferi pekiştirilmiş.

Boş zamanlarında eğlenceli ve biraz da hırs yaptıran bir oyun arıyorsanız Splish Splash Pong'u denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR