Spot The Differences 2 1.0.0 (Android)

Spot The Differences 2

Spot The Differences 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spot The Differences 2, aynı gibi gözüken ama ufak farklar içeren 2 sahne üzerindeki farkları bulmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Spot The Differences 2, gazeteleirn bulmaca köşelerinden görmeye alıştığımız ve farkları bul oyunu olarak adlandırılan eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.

Oyundaki amacınız size sunulan benzer 2 sahne arasındaki farkların tamamını bularam tamamlamak. Fakat farklı bul oyunları için özel olarak hazırlanan karışık resimler yüzünden farkları bulmak pek de kolay olmuyor. Son derece fazla sayıda nesne ya da eşyanın yer aldığı resimlerdeki eşyaları bulabilmek için oldukça uğraşmanız gerekebilir.

Beyin jimnastiği yapmanızı sağlayan oyun için resimler dışında oldukça güzel müziklerde seçilmiş. Böylelikle oynarken daha da fazla eğleniyorsunuz diyebilirim.

Toplamda 10 farklı set ve 400 farklı sahne bulacağınız oyunda hepsinin farklarını bulabilme imkanı sunuyor fakat başta da söylediğim gibi bu iş o kadar da kolay değil. Arkadaşlarınız ya da aileniz ile birlikte oynayarak eğlencenizi 2'ye katlayabileceğiniz oyunun Android teleofn ve tablet sahiplerine tamamen ücretsiz olarak sunulması da güzel yanlarından bir tanesi.

5 farklı oyun modu bulunan Spot The Differences 2 içerisinde 2 oyuncu modu da bulunuyor. Eğer yeterince dikkatliyim ve farkları hemen bulabilirim diyorsanız, Spot The Differences 2'yi ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayın.