Star Camera

Star Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Camera uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca selfie çekimleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Star Camera uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarını kullanarak en güzel selfieleri çekmeleri için hazırlanmış oldukça gelişmiş bir kamera uygulaması olarak karşımıza çıktı. İçerisindeki çok sayıda seçeneği kolay kullanılır bir arayüzle birlikte ücretsiz olarak sunan uygulama, böylelikle özçekimlerinizin veya normal çekimlerinizin çok daha güzel görünmesine vesile oluyor diyebilirim.

Uygulamanın en çok dikkat çeken özelliği 100'den fazla fotoğraf filtresi barındırması ve böylece neredeyse sınırsız bir görünüm düzenleme imkanını sunması. Filtreleri hem çekim esnasında canlı olarak görebiliyor, hem de sağa sola ekranı atlatarak filtreler arası geçişler yapabiliyorsunuz. Böylelikle fotoğrafınızı daha çekmeden önce nasıl görüneceğini tahmin etmek ve en güzel sonuçları almak mümkün hale geliyor.

Dilerseniz çekim sayacını kullanarak otomatik çekimler de yapabiliyor, fotoğraf çekerken bir de butona basmaya çalışmak zorunda kalmıyorsunuz. Fotoğrafınız tamamlandıktan sonra üzerine ekleyeceğiniz çerçeveler ise sosyal medya hesaplarınızdan fotoğraflarınızı paylaşmadan önce onları daha da güzel görünür hale getirmenizi sağlıyor.

Eğer yüzünüzde çeşitli kusurlar, sivilceler veya lekeler varsa bunları fotoğrafların üzerinden temizlemek ve çok hafif bir rötuş yapmak da Star Camera'nın beğeneceğiniz özellikleri arasında. Dileyen kullanıcılar selfie fotoğrafların yanında selfie videolar da çekerek anılarını her zaman canlı bir şekilde tutabiliyorlar.

Yeni bir yüksek çözünürlüklü ve filtreli selfie uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR