Star Link : HEXA 1.2.2 (Android)

Star Link : HEXA

Star Link : HEXA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Link : HEXA, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Star Link : HEXA, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz oyunda zorlu bölümlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Altıgen blokları eşleştirerek puanlara kazanmaya çalıştığınız bir oyun olan Star Link : HEXA, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz basit ve bağımlılık yapıcı bir oyundur. Eşsiz bir kurguya sahip olan oyunda zorlu bölümlerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Bağlantıları tek bir seferde yapmalı ve diğer renklerdeki altıgenlerle çakışma yapmamalısınız. Çocukların da rahatlıkla oynayabileceği oyunda işiniz bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve tüm puanları toplamalısınız. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Becerilerinizi test edebileceğiniz bu oyunu sakın kaçırmayın. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız Star Link : HEXA tam size göre diyebilirim.

Renkli kurgusu ve minimal tasarımıyla da ön plana çıkan oyunda kolay bir kontrol sistemine sahip oluyorsunuz. Parmağınızı ekranda gezdirerek oynayabileceğiniz Star Link : HEXA oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR