Star Trek Trexels

Star Trek Trexels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Trek Trexels, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Star Trek Trexels, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Star Trek bildiğiniz gibi pek çok bilimkurgu seven insanın severek takip ettiği dizilerden bir tanesiydi.

Ne kadar dizisi çok seviliyor olsa da Star Trek temalı ise şu anda mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok fazla düzgün oyun yok. Star Trek Trexels ise bu açığı kapatabilecek nitelikte oyunlardan bir tanesi diyebilirim.

Oyunun konusuna göre USS Valiant bilinmeyen bir düşman tarafından yokedilmiştir. Siz de bu yüzden bu geminin görevine devam etmek için seçilen karakteri canlandırıyorsunuz. Kendi geminizi inşa ediyor, mürettebatınızı seçiyor ve bir maceraya çıkıyorsunuz.

Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi çok geniş bir galaktik haritaya sahip olması diyebilirim. Bu sayede geminizle keşfe çıkabiliyor ve galaksiyi istediğinizi gibi serbestçe dolaşabiliyor ve yeni yerlere gidebiliyorsunuz.

Bununla birlikte kendi geminizi de kendiniz inşa ediyorsunuz. Bunun için onlarca farklı tip odayı seçebiliyor, istediğiniz gibi modifiye edebiliyorsunuz. Daha sonra da anahtar görevlere belli insanları seçebiliyor, onları eğitip görevlere gönderebiliyor ve daha güçlü olmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Oyunun etkileyici yönlerinden bir diğeri ise seslendirmesinin George Takei tarafından yapılıyor olması. Bununla birlikte orijinal dizinin müziklerinin kullanılmış olması da gerçekten o dünyada yaşıyorsunuz hissi veriyor. Oyunun grafikleri ise piksel art şeklinde geliştirilmiş.

Eğer siz de Star Trek seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR