Star Wars: Galactic Defense

Star Wars: Galactic Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    232

  • ÜRETİCİ

    DeNA Corp.

Star Wars: Galactic Defense ile boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz

Star Wars: Galactic Defense oyuncuları Star Wars evrenine konuk ederek farklı bir macera yaşatan bir mobil kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Star Wars: Galactic Defense'de oyuncular hem aydınlık hem de karanlık tarafı seçebiliyorlar. Her iki tarafta kendine has savunma kulelerine ve bununla bağlantılı olarak farklı oyun yapısına sahip. Star Wars: Galactic Defense'de oyuncuların temel amacı kendilerine dalga dalga saldıran düşman birimlerini durdurmak. Bu iş için farklı savunma kulelerinin yanında ünlü Star Wars kahramanlarını kullanabiliyoruz. Bu kulelerin ve kahramanları savaş alanının üzerindeki kilit noktalara yerleştirmemiz gerekiyor.

Star Wars: Galactic Defense başlangıçta kolay bir şekilde oynanabilse de oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi artıyor ve stratejik kararlar almamız gerekiyor. Daha güçlü hale gelen düşman saldırılarına karşı savunma kulelerimize ve kahramanlarımıza seviye atlatabiliyoruz ve onları geliştirebiliyoruz.

Star Wars: Galactic Defense'in grafiklerinin görsel olarak tatmin edici seviyede olduğu söylenebilir. Eğer rahatça oynayabileceğiniz ve eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Star Wars: Galactic Defense'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR