Starlord Legend

Starlord Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilim Kurgu ve MMO strateji oyunlarını seviyorsanız Starlord Legends hoşunuza gidebilecek bir free-to-play Android oyunu.

Bilim-kurgu strateji oyunlarını seviyorsanız Android cihazlarınıza gelen bu yeni oyuna ilgi duyabilirsiniz. Starlord Legend isimli bu çalışma yine galaksi boşluğunda dolaştığınız ve medeniyetinizin oluşması için katkıda bulunduğunuz bir oyun. Evet, piyasada bu konuyu işlemiş olan birçok oyun olabilir ama bana soracak olursanız bu senaryo aşk ve savaş kadar klasik halini alıp defalarca kez işlenilecek bir kapasiteye sahip.

MMO dinamikleriyle oynadığınız bu oyunda filolarınızı kontrol ediyorsunuz. Seçmiş olduğunuz bir galaksi içerisinde general olarak hüküm sürüp acımasız kaynak savaşları arasında başarıyla giden bir zafer hikayesini ince taktiklerle kurun. Yeni gemiler üretebilmek için karşınıza kroki çizimleri çıkacak, ve bunun gibi benzeri yeni keşiflerle teknolojik gelişim sağlayabileceksiniz.

3 boyutlu grafiklerle işlenmiş ve PC strateji oyunlarını andıran bir 90'lar sonu havasına sahip olan Starlord Legend, Android telefon ve tablet cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun. Ne var ki, uygulama içi satın alma seçenekleri de fazlasıyla var.