Stars Path

Stars Path
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stars Path'te zigzag bir yol üzerinde ilerlemeye çalışan karaktere yardım ediyoruz.

Stars Path, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, zorlu ve sürükleyici bir beceri oyunu. Stars Path'teki temel amacımız yıldızların teker teker düşmesiyle birlikte harekete geçip onları tekrar gökyüzüne taşımaya çalışan bir şamana yardımcı olmak.

Bu amaca hizmet edebilmek için şamana mümkün olduğunca fazla yıldız toplatmaya çalışıyoruz. Üzerinde ilerlediğimiz yok tehlikeli dönemeçlerle dolu. Her ekrana bastığımızda karakterimiz yön değiştiriyor. Bu şekilde zigzag yolların üzerinde ilerlemeye ve yol üstündeki yıldızları toplamaya çalışıyoruz.

Stars Path'te tek dokunuşa dayalı bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana basit dokunuşlar yaparak şamanın yol üzerinde dengeli bir biçimde ilerlemesini sağlıyoruz. Stars Path'te kullanılan grafik modellemesi oyuna kaliteli bir hava katıyor. Çok detaylı ve gerçekçi olmadığını söylemeliyiz fakat kalite olarak üst seviyelerde.

Oyunun tek kötü yanı bir süre sonra monoton hale gelmesi. Çok uzun süre oynayacaksınız Stars Path biraz sıkıcı gelebilir fakat kısa molalarda oynamak için ideal bir oyun.

YORUMLAR