Stay in Circle! 1.2.1 (Android)

Stay in Circle!

Stay in Circle!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stay in Circle, dairenin içeriisnde rastgele gezinen topu içinde kalmaya devam ettirmeniz gerekne eğlenceli ve bağımlılık yapan bir Android oyunu.

Stay in Circle, son zamanlarda popüler olmaya başlayan beceri oyunlarından bir tanesi. Hem İngilizce hem de Türkçe dil desteğine sahip olduğu için Türk oyuncular için bir adım öne çıkan Stay in Cricle'ın Türkçe anlamı ise "Daire içinde kal".

Oyundaki amacınız, büyük daire içerisinde gezinen küçük topu, büyük daire etrafında dolanan küçük ve kısa plakayı kontro ederek daire içinde tutmaya çalışmak. Eğer top plakaya çarpmayıp daire dışına çıkarsa oyun sona eriyor.

Oynadıkça el alışkanlığı edinerek gittikçe daha da başarılı olacağınız bir oyun olan Stay in Circle, malesef aynı zamanda oynadıkça hırs yaptırıyor. Kendi rekorunuzu yada arkadaşlarınız yaptığı bir rekoru kırmaya çalışırken kendinizi saatlerce bu oyunu oynarken bulabiliyorsunuz. Aslında oyun yapısı olarak çok basit olmasına rağmen, uygulaması biraz zor.

Puanınız yükseldikçe ekran rengi değişiyor ve bununla birlikte oyunun hızı da artıyor. Oyunun hızı artması ise topu daire içinde tutmanızı zorlaştırıyor. Kaliteli grafikleri ve moden tasarımı ile oldukça ilgi gören bu beceri oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

YORUMLAR