Steel Avengers: Tank Uprising

Steel Avengers: Tank Uprising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Steel Avengers: Tank Uprising ile dünya hakimiyeti için savaşıyoruz

Steel Avengers: Tank Uprising oyunculara tank savaşlarını konu alan bir hikaye sunan bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz MMO - devasa çok oyunculu bir oyun yapısına sahip olan Steel Avengers: Tank Uprising'de dünya hakimiyeti için yola çıkıyoruz ve binlerce oyuncuyla yarışarak savaşlarda galip gelen taraf olmaya çalışıyoruz.

Steel Avengers: Tank Uprising'de oyuna kendi karargahımızı inşa ederek başlıyoruz. Karargahımızı inşa ettikten sonra karargahımızı genişletmemiz ve binalarımızı geliştirerek en ileri teknolojiye sahip olmamız gerekiyor. Oyunda ürettiğimiz birliklerimizi geliştirebilmemize ve savaş gücümüzü artırmamıza da imkan veriliyor. Bu iş için yeni teknolojileri araştırmalı ve uygulamalıyız. 

Steel Avengers: Tank Uprising'de oyuncular oyunun hikaye modunda belli görevleri yapabilecekleri gibi oyunu diğer oyuncularla çarpışarak da oynayabiliyorlar. Arkadaşlarınızla ittifaklar kurarak katılabileceğiniz bu çarpışmalar oyuna heyecan katıyor ve eğlenceyi artırıyor.

Seviye atlama sisteminin geçerli olduğu Steel Avengers: Tank Uprising'de komutanınız seviye atladıkça yeni yeteneklere sahip olabiliyor. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız Steel Avengers: Tank Uprising'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR