Stellar Age: MMO Strategy 1.0.0.1 (Android)

Stellar Age: MMO Strategy

Stellar Age: MMO Strategy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaksi üzerindeki farklı gezegenler ile savaşlar yapabileceğiniz keyifli bir strateji oyunudur.

Strateji oyunları arasında olan ve farklı gezegenlerde savaşlar yapabileceğiniz Stellar Age: MMO Strategy, mobil platformda oldukça dikkat çeken bir oyundur. 

Bütün evreni avucunuzun içine alarak galaksiler arası savaşlar yapabileceğiniz bu oyunda, kaliteli görüntü grafikleri ve efektlere yer verilmiştir. Sonsuz bir galaksi haritası ile zengin bölgelere hükmedebilirisiniz. En iyi gezegene sahip olmak için doğru stratejiler kurarak, kendi gezegeninizde yenilmez bir askeri birliğe sahip olabilirsiniz. 

Tüm oyuncular tek bir canlı sunucu üzerinden oynamaktadır. Oyun içerisinde 20 binden fazla güneş sistemi, birbirinden farklı binlerce gezegen ve onlarca teknolojik silah bulunmaktadır. Ayrıca 10 adet uzay gemisi ve benzersiz özelliklere sahip 11 karakter bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, 3 farklı uzay korsan gurubu da oyunda yerini almıştır. Ganimet getiren savaşlar ile gezegenler arası bir yolculuk sizleri bekliyor. 

Android ve İOS sürümlü cihazlarda keyifle oynayabileceğiniz Stellar Age: MMO Strategy, binlerce kişi tarafından oynanan ve ücretsiz olarak erişebileceğiniz eşsiz bir strateji oyunudur. Sizde gezegen savaşları yapabileceğiniz bu oyunla, eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.
 

YORUMLAR