Stick War: Legacy 1.2.5 (Android)

Stick War: Legacy

Stick War: Legacy
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15,193

  • Üretici

    Max Games Studios

Stick War: Legacy, çöp adamların savaşını konu alan popüler Android oyunu.

Stick War: Legacy, çöp adamlardan oluşan ordumuzu kurup ulusumuzu haritadan silmeye kararlı düşman ordularına karşı mücadele verdiğimiz bir strateji oyunu. Çöp adamların bireysel dövüştükleri oyunlardan sıkıldıysanız ve daha öncesinde web tarayıcı üzerinde oynamadıysanız Android cihazınıza indirmenizi tavsiye ederim.

Oyun Inamorta adında uluslarının egemenlikleri için mücadele içerisinde olan bir ülkede geçen oyunda silahlarına tapma noktasına gelen ulusları karşımıza alıyoruz. Barış ve bilgi yolunda olan bir ulusa önderlik ettiğimiz oyunda bizi yıkmaya çalışan birliklere karşı savunmaya geçiyoruz. Saldırmak yerine düşmanın gelmesini bekleyip harekete geçiyoruz.

Tüm strateji oyunları gibi öğreticiyle başlayan oyunun ilerleyen noktalarında kendi ordumuzu kurup gerek okçularımızla gerekse de kılıç ve türlü silahlarla kuşanmış savaşçılarımızla ulusumuzu temsil eden heykeli korumaya çalışıyoruz. Heykelimize yaklaştırmamak için sürekli olarak üretim yapmak, asker toplamak, stratejimizi değiştirmek durumundayız.

YORUMLAR