Stickered for Messenger

Stickered for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickered for Messenger, Facebook'un resmi fotoğraflara çıkartma ekleme uygulamasıdır

Stickered for Messenger uygulaması, Android telefon ve tabletlerinde Facebook Messenger uygulamasını kullananların hoşuna gidecek bir fotoğraflara etiket, sticker ekleme uygulaması olarak karşımıza çıktı. Hem çok kolay kullanımı hem de geniş seçeneklere sahip olması sayesinde uygulamanın neredeyse tüm Facebook Messenger kullanıcıları tarafından beğenileceğini düşünüyorum. Ücretsiz olarak sunulması ise tabii ki herkesin problemsiz bir şekilde mobil cihazına yüklemesini mümkün hale getiriyor.

Uygulamanın içerisinde çok geniş bir sticker arşivi bulunuyor ve arşivde yer alan bu etiketleri kolayca fotoğraflarınızın üzerine yerleştirebiliyor, konumu ve boyutuyla oynayabiliyor, hatta döndürebiliyorsunuz. Ayrıca hem fotoğraf çekme esnasında hem de sonrasında ekleme seçeneklerinin de yer alması kullanıcı tercihlerine göre yeterli esnekliği sağlıyor diyebilirim.

Eğer fotoğraf sahnenizin yine de yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, biraz daha açıklamalar eklemek ve anlaşılır hale getirmek için gereken yazı yazma araçları da Stickered for Messenger içerisinde mevcut. Geçmişte çekip galerinizde sakladığınız fotoğraflar üzerinde de işlem gerçekleştirebildiğiniz için seçeneklerinizin sonsuz olduğu ise malumunuz.

Tüm düzenleme işlemleri tamamlandıktan sonra Facebook Messenger üzerinden fotoğrafı mesaj olarak gönderme seçeneği de aktif hale geliyor ve böylece arkadaşlarınıza birebir veya grup üzerinden eğlenceli görselinizi gönderebiliyorsunuz. Sticker ekleme uygulaması arayanların denemeden geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR