Stickman Defense: Cartoon Wars 1.0.3 (Android)

Stickman Defense: Cartoon Wars

Stickman Defense: Cartoon Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Defense: Cartoon Wars, çöp adamlarla birlikte savaş yapmanızı ve kendi bölgenizi savunmanızı amaçlayan bir mobil oyundur.

Kağıt üzerine çizdiğimiz ve çeşitli şekillere benzettiğimiz çöp adamların savaşı başlıyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Stickman Defense oyunuyla birlikte savaşı siz yönetin.

Çöp adamların bulunduğu ülkenize bir saldırı mevcut. Sizin birliğinizi toplamanız ve bu saldırıya karşı savunma yapmanız lazım. Savaş arenasında başarılı olmak istiyorsanız kendine özel bir taktik bulmalı ve bunu düşman üzerinde kusursuzca uygulamalısınız.

Stickman Defense: Cartoon Wars oyununda birbirinden güçlü ekipmanlar mevcut. Savaşın gerçekleştiği meydana düşman gelmeden önce bu ekipmanları yerleştiriyorsunuz. Düşmanın nasıl saldıracağını bilmediğiniz için ilk başlarda en güçlü silahı yerleştirmenizde fayda var. Eğer düşman birlikleri bu silahı geçemezlerse oyunu siz kazanıyor ve yeni bölüme geçiyorsunuz. Öldürdüğünüz her düşman birliği için de para kazanabilmeniz mümkün.

Oldukça taktiksel bir oyun olan Stickman Defense, savaşların boyutuna göre mevsimlerce devam edebiliyor. Mesela ilk savaşınız yazın başlamışsa bu savaşın bitişini kışın görebilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir konusu olan Stickman Defense, boş zamanlarınızda taktik bilginizi geliştirecek. Her ne kadar Stickman Defense: Cartoon Wars çöp adamlardan oluşmuş olsa bile oldukça güzel grafiklere sahip. Eğer eğlenceli bir oyun arıyorsanız Stickman Defense‘ı deneyebilirsiniz.