Stickman Dismount 1.0 (Android)

Stickman Dismount

1.0
Stickman Dismount
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Dismount fizik tabanlı bir beceri oyunudur

Stickman Dismount ilginç bir oyun yapısına sahip olan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz fizik tabanlı bir beceri oyunu olan Stickman Dismount'da bir çöp adam oyun kahramanı olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımız nedense yürek yemiş gibi önüne çıkan ölümcül engellere aldırmadan aracıyla yol almaya çalışıyor. Bize düşen görev ise kahramanımızın bir şekilde bu engellere takılmamasını ve bölümleri geçmesini sağlamak.

Stickman Dismount ragdoll fizik temelini kullanan bir mobil oyun. Yani oyundaki çöp adam kahramanımız düşerken veya çarparkan bacakları ve kolları serbest bir şekilde sallanabiliyor. Oyunda duvarlara çarpıyoruz, merdivenlerden yuvarlanıyoruz ve farklı araçları parçalayabiliyoruz. Bütün bu işleri yaparken ise kahramanımızın kol ve bacakları kırılabiliyor.

Stickman Dismount içerisinde çok sayıda farklı bölüm yer alıyor. Bu bölümlerde ilginç araç seçeneklerinden birini kullanabilmemiz mümkün. Oyundaki her bölüm arklı tasarıma sahip ve bu bölümlerde çeşitli tuzak ve engel türleriyle karşılaşıyoruz. Dilerseniz oyun oynarken karşınıza çıkan komik anları oyunun yeniden oynatma sistemini kullanarak kaydedbilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR