Stickman Rush 1.0.1 (Android)

Stickman Rush

Stickman Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Rush trafik içerisinde3 yol almaya çalıştığınız bir mobil beceri oyunudur

Stickman Rush, renkli bir görünümü hızlı, heyecanlı bir oynanışla birleştiren ve kısa süre içerisinde bağımlılık yapan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stickman Rush'da bizi saatlerce mobil cihazlarımızın başına kilitleyecek bir eğlence bekliyor. Oyunda ana kahramanımız bir çöp adam. Çöp adamımızın amacı ise trafik içerisinde en uzun mesafe yol almak. Oyun bu yönüyle bir yarış oyununa benzese de trafikte yol almak için yapmamız gerekenler oyunu bir beceri oyununa dönüştürüyor. Stickman Rush'da yoğun trafikte yol alırken araçlara çarpmamak için şerit değiştiriyoruz. Bunun yanına karşımıza engeller de çıkabiliyor. Bu engelleri aşmak için ise üzerlerinden zıplayabiliyoruz.

Stickman Rush, görünüm olarak Crossy Road'ı anımsatsa da oynanış olarak farklı bir tarza sahip. Oyunda kahramanımız aracıyla sürekli ilerlerken arkaplan da değişiyor. Kimi zaman kurak çöllerin arasından geçen bir otoyolda ilerlerken kimi zaman karlı yollardan ilerleyebiliyoruz. Oyunda bizi birçok farklı araç seçeneği bekliyor. Bu araçları yol üzerindne toplayacağımız altınlar ile satın alabilmekteyiz.

Stickman Rush'ın kontrolleri oldukça basit. Aracımızın şerit değiştirmesi için parmağımızı ekranda aşağıya veya yukarıya sürüklüyoruz, zıplamak için ise parmağımızı sağa doğru sürüklüyoruz. Stickman Rush, arkadaşlarınız ve aileniz arasında en yüksek puanı yakalamak için tatlı rekabetler başlatmanıza neden olabilen bir mobil oyun.

YORUMLAR