Sticky Orbit

Sticky Orbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sticky Orbit, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Sticky Orbit, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Dönen platformlar arasında geçen oyun, karakterin aşağı düşmeden halkalar arasından geçirilmesi kurgusuna dayanıyor. Dönen platformlar arasında ilerleyen karakter, karşısına gelen halkalar arasından da geçmek zorunda. Halkaların arasından her geçtiğinde +1 puan geliyor ve oyunda yanmadıkça puanlar katlanarak artıyor. En uzak mesafeye varmanız gereken bu oyunda yapmanız gereken tek şey en uygun zamanda zıplamak. 8 farklı karaktere sahip olan oyunda birbirinden farklı dünyalarda yarışıyoruz. Sürekli değişen arka plan ise sizi oyun sırasında sıkmıyor. Platformlar arasında çıkan halkalardan geçerek en yüksek puanı elde edin ve diğer karakterlerin kilitlerini açın. Tek dokunuş modu ile oynanan oyun oldukça basit bir kurguya sahip. Bu oyunda sakın aşağı düşeyim deme!

Sticky Orbit oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.