Storm of Steel: Tank Commander

Storm of Steel: Tank Commander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Storm of Steel: Tank Commander, Android işletim sistemi kullanan akıllı cihazlar üzerinde deneyimleyebileceğiniz bir tür aksiyon oyunudur.

Storm of Steel: Tank Commander, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

Bir tür imparatorluk kurma oyunu olarak adlandırsak Storm of Steel'i muhtemelen yanlış olmaz. Oyunun temelinde tank savaşları yer alsa da ana merkezinizi güçlendirme ve yeni binalar ekleme gibi özellikleriyle diğer inşaa oyunlarına bir hayli benzese de bu sayede içerisindeki çeşitliliği arttırmayı başaran Storm of Steel, bu tarz strateji ve aksiyon karşımı oyunları sevenlerin göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.

Storm of Steel'de amacımız öncelikle ana binalarımızı geliştirmek ve bu sayede daha güçlü birlikler kurabilmek. Bu binaları geliştirdikçe keşfettiğimiz yeni özellikler ve tanklar sayesinde, ordumuzun gücü artarken, yeni taktiklerimize de yol veriyor. Yapımın en öne çıkan yanlarından bir tanesi de kendi taktiğinizi oluşturma ve bu taktikle birlikte düşmanlarınıza saldırabilme özellikleri. İçerisinde daha birçok ayrıntı barındıran bu oyuna dair detayları ise hemen aşağıdaki videodan görebilirsiniz: