Stormfall: Rise of Balur 1.79.1 (Android)

Stormfall: Rise of Balur

Stormfall: Rise of Balur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stormfall: Rise of Balur, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Stormfall: Rise of Balur, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Mükemmel grafiklere sahip olan oyunda fantastik savaşların içerisine giriyor ve düşmanlarımızı alt etmeye çalışıyoruz.

Efsane bir oyun kurgusu bulunan Stormfall: Rise of Balur oyununda zorlu ve stratejik savaşları gerçekleştiriyoruz. Bir zamanların dev krallığının tekrar ayağa kalkmasının canlandırıldığı oyunda topraklarınızı korumalı ve karanlık dönemleri geride bırakmalısınız. Ordularınızı en iyi şekilde eğitmeli ve savaşa hazır hale getirmelisiniz. Popüler ve ücretsiz olan oyunda çoklu oyun modu da yer alıyor. Böylece arkadaşlarınızla da oyunu online olarak oynayabilirsiniz. Dilerseniz ittifak kurabilir dilerseniz de düşmanlarınıza tek başınıza saldırabilirsiniz. Olağanüstü bir grafik kalitesine sahip oyunda binalar inşa edebilir, ordunuzu eğitebilir ve savaş stratejinizi belirleyebilirsiniz. Kale savunma tarzı bir kurgusu da bulunan oyunda topraklarınızı korumalı ve daha fazla gelişmek için de diğer oyunculara saldırılar düzenlemelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • Mükemmel grafik kalitesi
  • Heyecan verici Pvp savaşları
  • Ücretsiz ligler
  • Online oyun
  • Üst düzey strateji 

Stormfall: Rise of Balur oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca oyunu indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekiyor.

YORUMLAR