Strategy & Tactics: Dark Ages 1.0.7 (Android)

Strategy & Tactics: Dark Ages

Strategy & Tactics: Dark Ages
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi krallığımızı kurmaya çalışacağız.

Mobil platformun başarılı isimlerinden olan ve oyuncular tarafından yakından tanınan HeroCraft Ltd yeni bir oyun daha yayınladı.

Strateji oyunlarına olan ilgisi ile tanınan geliştirici ekip Strategy & Tactics: Dark Ages adlı oyununu Google Play’de yayınladı. Ücretsiz bir mobil strateji oyunu olarak adından söz ettiren Strategy & Tactics: Dark Ages kaliteli grafikleri ve zengin içerikleri ile hayran sayısını artırmaya devam ediyor.

Basit kontrollere sahip olan ve ses efektleri ile oyunculara bambaşka bir strateji deneyimi sunmayı amaçlayan yapım Orta Çağ savaşlarını konu alacak. Sıra tabanlu bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan yapımda oyuncular Avrupa’da kendi krallıklarını kuracak ve tüm diyara hükmetmeye çalışacaklar. Çeşitli askerler ve komutanlar toplayarak ordularını güçlendirecek olan oyuncular taktikler olarak düzenlemeler de yapabilecekler.

Dünya üzerindeki en iyi orduyu kurarak savaşlara katılacağımız yapımda gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncular ile mücadele edeceğiz. Kasabaları işgal edecek ve ülkeleri fethetmeye çalışacağımız strateji dünyasında eşsiz bir içerik yapısı ile karşılaşacağız.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR