Street Fighter Puzzle Spirits

Street Fighter Puzzle Spirits
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Street Fighter Puzzle Spirits mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunudur

Street Fighter Puzzle Spirits 90'lı yılların dövüş oyunu klasiği Street Fighter'a farklı bir yaklaşım getiren bir mobil eşleştirme oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Street Fighter Puzzle Spirits bir dövüş oyunu ile bulmaca oyununu birleştiren bir yapıya sahip. Street Fighter Puzzle Spirits içerisinde yine Street Fighter'da yer alan Ken, Ryu, Chun-Li, Sakura gibi kahramanlarımızı seçerek dövüşlere katılabiliyoruz. Fakat kahramanlarımızın dövüşebilmesi için oyun tahtasındaki bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

Street Fighter Puzzle Spirits'de oyun tahtasında farklı renkte taşlar karşımıza çıkıyor. Temel amacımız ise bu taşlardan aynı renkte olan en az 3 tanesini yan yana getirerek onları patlatmak. Bu sayede kahramanlarımız özel hareketlerini yaparak rakiplerine hasar verebiliyorlar. Ne kadar çok taş patlatırsak o kadar çok hasar verebilmekteyiz.

Street Fighter Puzzle Spirits'te çizgi film tarzında 2 boyutlu renkli grafikler yer alıyor. Oyunda klasik Street Fighter kahramanlarının daha sevimli versiyonlarıyla karşılaşıyoruz.