Streets Unlimited 3D 1.06 (Android)

Streets Unlimited 3D

Streets Unlimited 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Streets Unlimited 3D, size verilen görevleri yapmanızı ve şehirde araba sürmenizi amaçlayan bir mobil oyundur.

Araba sürmeyi sevenler için geliştirilmiş olan Streets Unlimited 3D oyunu çok hoşunuza gidecek. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Streets Unlimited 3D sayesinde siz de iyi bir sürücü olabilirsiniz.

Streets Unlimited 3D oyunu 3 boyutlu grafiklere ve oldukça kaliteli ses efektlerine sahip. Bir yarış oyunu olmasından dolayı oldukça önem taşıyan bu özellikler, Streets Unlimited 3D oyununda geçer not aldı. Bir araba sürme oyunu olan Streets Unlimited 3D'de size verilen görevleri yapmalı ve şehir içinde kurallara uyarak araba sürmelisiniz. Görevler kısmı ise sandığınızın aksine oldukça eğlenceli. Size verilen görevleri yaparken araba sürme imkanına kavuşuyor ve oldukça ilginç olaylar yaşıyorsunuz.

Kullandığınız arabanın hız miktarı, kilometresi ve benzin miktarı ekranın sağ üst kısmında bulunuyor. Ekranın sağ alt kısmında ise araç kontrollerini yapabileceğiniz hızlanma, yavaşlama ve fren gibi butonlar mevcut. Bu butonlar sayesinde aracınızı kontrol ederken zorlanmıyorsunuz.

Streets Unlimited 3D oyununda istediğiniz arabayı seçip kullanabilmeniz mümkün. Bu özellik sayesinde gerekli görevleri yaptığınızda oyunun en hızlı arabasını bile kullanabilme imkanına kavuşuyorsunuz. Eğer eğlenceli bir yarış oyunu arıyorsanız Streets Unlimited 3D'yi denemenizde fayda var.