Success Story

Success Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Success Story, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve sürükleyici bir restoran işletme oyunu.

Success Story, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir restoran işletme oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendi restoranımızı işletmeye çalışıyor ve gelen müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Geniş kapasiteli bir restoran sahibi olduğumuz için gelenlerin beklentileri de aynı ölçüde yüksek oluyor. Bu noktada dikkat etmemiz gereken önemli nokta siparişleri eksiksiz bir şekilde hazırlamak. Menüde geçiş çaplı bir seçenek yelpazesi yer alıyor. Hamburgerlerimizi yapmak için kullanabileceğimiz 12 farklı malzeme çeşidi bulunuyor. Bu malzemeleri kullanarak 140 farklı burger yapabiliyoruz.

Success Story'de 7 farklı mini oyun bulunuyor. Bu oyunlar ana oyunu zenginleştirmek üzere tasarlanmış keyifli yapımlar. Açıkçası eğlenceli ve oyuna bağlayıcı bir hava kattıklarını belirtmem gerekiyor.

Oyunda kaliteli grafikler kullanılmış. Yemeklerin ve restorandaki öğelerin tasarımı ilgi çekici bir yapıya sahip. Oynarken görsel öğelere bağlı bir hayal kırıklığı yaşamıyoruz. Aynı durum kontroller için de geçerli. Basit dokunma ve sürükleme hareketleriyle işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

Eğer restoran işletme oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir seçenek arıyorsanız Success Story'yi denemenizi öneriyorum.