Super Battle Tactics

Super Battle Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Battle Tactics, Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayabileceği ücretsiz ve en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir.

Super Battle Tactics, tank oyunu sevenlere hitap eden en başarılı Android strateji oyunlarından bir tanesidir. Kendi tankınız, stratejiniz ve yeteneğiniz ile katılacağınız tank savaşlarından galip gelmek ilk amacınız olmalı.

Oyunun en ilgi çeken yönlerinden bir tanesi tankları tıpkı araba modifiye eder gibi kendiniz modifiye edebiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz tankı oluşturarak düşmanlarınız ile yapacağınız savaşlardan çok daha fazla keyif alabilirsiniz.

Oyunun kontrolleri oldukça rahat. Bu sayede bu tür oyunlarda yaşanan kontrol sorununu yaşamıyorsunuz. Oyunu indirip yükledikten sonra maç eşlemesine girerek hemen ilk tank savaşınıza katılabilirsiniz. Savaşlarda yapmanız gereken düşman tankları yok etmek. Bunun için ise onları hedef alarak cephanenizdeki silahlar ile vurmalısınız.

Oyunda kendi takımınızı oluşturarak diğer takımlar ile de savaşlara girebiliyorsunuz. İster tek başınıza ister takım olarak oynayabileceğiniz oyun, tank ve strateji oyunu severlerin bulabileceği en iyi oyunlar arasında yer alıyor.

Canlı yapılan etkinliklere katılarak efsanevi eşyalar kazanma şansını da kaçırmayın. Tabi ödül kazanabilmek için bu etkinliklerde yada ligde başarılı olmalı ve ilk sıralarda yer almalısınız. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir tank yada strateji oyunu arıyorsanız Super Battle Tactics'i kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR