Super Monster Mayhem

Super Monster Mayhem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Monster Mayhem, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Super Monster Mayhem, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Eskiden atari salonlarında oynadığımız oyunları andıran Super Monster Mayhem gerçekten eğlenceli bir oyun diyebilirim.

Eski oyunları andıran ve oyun makinalarında jeton atarak oynadığımız oyunlara benzeyen Super Monster Mayhem hem aksiyon dolu ve hızlı oyun yapısı hem de retro tarzdaki grafikleri ile dikkat çekiyor diyebilirim.

Genellikle mobil oyunlarda ya da genel olarak oyunlarda biz iyi tarafı canlandırırken iyilerin kazanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Fakat Super Monster Mayhem'de bir farklılık yapmışlar, bu kez kötülerin tarafındasınız.

Oyunda bir canavar şehri yerle bir ediyor ve siz de o canavarı oynuyorsunuz. Amacınız yüksek binalara tırmanan bu canavarın çıkabildiği kadar yükseklere çıkmasını ve bu esnada da yiyebildiğiniz kadar insanı yiyorsunuz.

Oyunun kontrolleri de gayet basit diyebilirim. Binalara tırmanırken insanları yemek için tıklamanız gerekiyor. Ayrıca mermiler, polisler, ateşler, patlamalar ve binalardaki tabelalardan kaçmak için de parmağınızla sağa sola kaydırıyorsunuz.

Sonsuz koşu oyunlarındaki mantıkla hareket ettiğiniz oyunda bu kez sonsuz tırmanma oyunu oynuyorsunuz diyebilirim. Alabildiğiniz kadar yüksek puan alıp liderlik listelerinde yükselmeyi de unutmamanız gerekiyor.

Eğlenceli bir oyun olan Super Monster Mayhem'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR