Surespot (Android)

Surespot

Surespot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Surespot uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan dostlarınıza yüksek güvenlik ve şifrelemeye sahip mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Surespot uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak şifrelenmiş ve güvenli mesajlar gönderebilecekleri ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın en dikkat çekici yanı, 256 bit şifreleme tekniklerini kullanarak mesajınızı alıcıya göndermesi ve bu esnada 521 bitlik anahtarlar kullanarak güvenliği daha da sıkılaştırması.

Uygulamayı kullanarak gönderdiğiniz mesaj paketleri, ağınıza sızabilecek kişiler tarafından keşfedilseler bile onları herhangi bir şekilde çözme imkanı bulunmuyor ve bu gönderilen mesajların okunabilmesi için tek yöntem alıcının telefonundaki Surespot uygulaması. Dolayısıyla karşınızdaki kişinin telefonu kendi elinde olduğu sürece hiç kimse ona gönderdiklerinize yasadışı olarak ulaşamıyor.

Hem yazılı mesajlar göndermeyen imkan tanıyan hem de resimler ve sesli mesajlara izin veren uygulama, oldukça sıkı kişisel gizlilik prosedürlerine de sahip diyebilirim. Gönderdiğiniz mesajları geri almak isterseniz tek yapmanız gereken kendi sohbet ekranınızdan onları silmek ve böylece karşı tarafın telefonundan da silinmelerini sağlamak. Bu silme işlemi için herhangi bir ekstra efor sarfetmek gerekmediğini de belirtelim.

Birden fazla profil kullanmanıza müsaade eden ve herhangi bir şekilde telefon numarası yahut e-posta talep etmeyen uygulama, içerisinde reklam da barındırmıyor ve kullanıcı bilgilerinin hiç bir şekilde ticari amaçlarla kullanılmayacağını belirtiyor. Açık kaynak kodlu olduğu için bu konuda yeterince dürüst yapımcılara sahip olduğunu da söyleyebilirim.

Eğer yüksek güvenlikli ve kişisel gizliliğinizi korumak konusunda size yardımcı olacak bir Android mesajlaşma uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR