Surgery Simulator

Surgery Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Surgery Simulator, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir ameliyat oyunu.

Surgery Simulator, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oyanyabileceğimiz bir cerrahi operasyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda çeşitli rahatsızlıklara sahip olan hastaları tedavi etmeye çalışıyoruz.

Oyun konusu itibariyle çocuklara pek uygun değil. En azından bir yetişkin kontrolünde oynamaları yerinde bir karar olacaktır. Şiddet içeren görüntüler içermese de iç organları gösterdiği için birçok oyuncuyu kötü etkileyebilir.

Oyunda kalp, mide, karaciğer ve kulak ameliyatı gibi farklı cerrahi operasyonlara katılım gösteriyoruz. Kullanabileceğimiz tüm ekipmanlar önümüzdeki sehpada dizili bir şekilde veriliyor. Bunlar arasında gerekenleri seçerek operasyonumuzu başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için hassas bir el ayarına sahip olmamız gerekiyor çünkü en ufak bir hata hastaya zarar verebilir.

Surgery Simulator'da kullanılan grafikler gerçekçilikten ziyade animasyon havasında tasarlanmış. Açıkçası gerçekçi olmaması yerinde bir tercih olmuş.

Genel olarak çok niş bir kullanıcı kitlesine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Herkes tarafından sevilmeyecektir fakat bu tarz oyunlardan hoşlananlar severek oynayacaktır.

YORUMLAR