Swap Ball

Swap Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swap Ball, siyah beyaz topu platformda tutmaya çalıştığınız zor bir o kadar eğlenceli Android oyunu.

Swap Ball, toplu taşıma araçlarında, misafirlikte, arkadaşınızı beklerken zaman geçirmek adına oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android oyunu ve hem ücretsiz hem de oldukça az alan kaplıyor.

Hem telefon hem de tabletinizde tek elle rahatlıkla oynayabileceğiniz beceri oyununda çift renge bürünmüş topu bulunduğu alan içerisinde olabildiğince uzun süre tutmaya çalışıyorsunuz. Siyah ve beyaz renkli topu platform içinde yeterince tutmayı başarırsanız sonraki bölüme atlıyorsunuz. Bölümleri geçtikçe topun hızı artıyor ve bir noktadan topu kontrol edemeyecek seviyeye geliyorsunuz.

Oyunda ilerlemek oldukça basit gibi görünüyor. Dokunuşunuzla hareket etmeye başlayan çift renkli topun dış renginin platformun rengiyle aynı olması gerekiyor. Topun rengini değiştirmek için dokunup basılı tutuyorsunuz. Top platforma değmeden bunu başarmanız gerekiyor. İlk bölümler top çok yavaş ilerlediğinde topun rengini değiştirmek için yeterince zamanınız olurken, ilerleyen bölümlerde top zor takip edilebilir hıza ulaşıyor ve hem topun hem de platformun rengini takip etmek baştaki kadar kolay olmuyor.

YORUMLAR