SwiftKey Neural Alpha

SwiftKey Neural Alpha
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swiftkey Neural Aplha sayesinde mobil klavye sorununuz ortadan kalkacak. Gelişmiş yapay zekası sayesinde bir metine yazmak istediğiniz kelimeleri klavye otomatik olarak kendisi ekleyebiliyor.

Akıllı klavye uygulaması geliştirenler arasında ismini ön plana çıkarmayı başarmış olan Swfitkey, yeni uygulaması Neural Alpha'yı yayınlandı. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bu uygulama sayesinde mesajlaşmak artık çok kolay olacak.

Swiftkey Neural Alpha, insanın nöral ağlarını kullanarak yapay zekasını geliştiren ve sürekli yeni kelimeleri dağarcığına kazandıran mobil klavye uygulaması. Sadece İngilizce dil desteğiyle kullanıma sunulan bu klavye henüz test aşamasında diyebiliriz. Çünkü eski uygulamalarına oranla Swfitkey'in en az dil desteği bulunan uygulaması unvanına sahip.

Yapay zeka ile çalışan bu klavye yazdığınız uzun cümleleri kelime kelime analiz ederek sizin yapınızı öğreniyor ve daha sonra kelimeleri nasıl yazacağınızı tahmin ediyor. Mesela siz bir mesajlaşma sırasında hangi tepkileri vermişseniz Swiftkey bunu takibe alıyor. Başka bir mesajlaşma sırasında yine aynı tepkileri verebileceğiniz düşünüp size önerilen bazı kelimeleri sunuyor. Tabii önerilen kelimeleri mesajlaşmanızda kullanacağınız kesin, çünkü Swfitkey bu konuda çok iddialı.

Yapay zekayı klavye uygulamasına başarıyla entegre ettiklerini düşünen şirket en karmaşık sözcükleri bile Neural Alpha ile çözebileceğinizi söylüyor. Android işletim sistemine sorunsuz olarak optimize edilen bu klavye hız konusunda da oldukça iddialı. Neural Alpha tüm verileri kendi cihazınızdan alacağı için size önerilen kelimeleri anında sunacağı söyleniyor.

Akıllı klavyenin yeni yayınlandığı için olumlu veya olumsuz yorumlarını pek paylaşmıyoruz. Türkçe dil desteği ve iOS platform desteğinin de gelip gelmeyeceği merak edilenler arasında.

YORUMLAR