Systweak Android Cleaner 3.0.1.7 (Android)

Systweak Android Cleaner

Systweak Android Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Systweak Android Cleaner uygulamasını kullanarak Android cihazınızın her zaman temiz ve performanslı kaldığından emin olun.

Systweak Android Cleaner uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını çok daha temiz bir şekilde kullanmalarına yardımcı olan performans arttırıcı temizlik uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve onlarca farklı bakım işlemini oldukça kullanışlı sade bir arayüzle birlikte sunabilen uygulama, böylece Android'inizin ilk günkü performansını korumanıza yardımcı oluyor.

Uygulamanın sahip olduğu temel yetenekleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Arkaplan uygulamalarını sonlandırma
  • Önbellek temizliği
  • Depolama alanı temizleme
  • SD kart temizleme ve optimizasyon
  • Hafıza temizliği yapma
  • Batarya ömrünü arttırma

Uygulamanın sahip olduğu bu yeteneklerin çalışması esnasında herhangi bir veri kaybıyla karşılaşmadığınızı ve sadece sistemde bulunması gereksiz olan verilerin ortadan kaldırıldığını belirtmek lazım. Dolayısıyla disk temizliği yaptığınızda kişisel bilgilerinizin hepsi olduğu gibi kalıyor ve cihazınız ona yük olan dosyalardan kurtulduğu için daha rahat bir şekilde çalışıyor.

Hafıza ve önbellek temizliği ise arkaplanda devamlı olarak işlemci ve bellek tüketen gereksiz uygulamaların otomatik olarak kapatılmasını sağlıyor. Böylece uygulama sonlandırma işlemlerini manuel olarak yapmanıza gerek kalmadan Systweak Android Cleaner'ın bu işi sizin yerinize yapmasını sağlayabiliyorsunuz.

Tüm bu temizlik ve gereksiz uygulama kapatma işlemleri ise mobil cihazınızın boşa pil harcamasının önüne geçerek gün içerisinde batarya sorunları yaşamanıza engel oluyor. Eğer telefonunuzun yavaşladığına inanıyorsanız denemeden geçmemeniz gerektiğini söyleyebilirim.