Tadpole Tap 1.1.3 (Android)

Tadpole Tap

Tadpole Tap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tadpole Tap, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Tadpole Tap, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanamak için geliştirilmiş, eğlenceli bir beceri oyunu. Baştan belirtmek gerekirse Tadpole Tap her ne kadar eğlenceli bir atmosfere sahip olsa da oyuncuları strese sokan bir yapısı da var. Zaten beceriye dayalı oyunların çoğunda bu yapı öne çıkıyor.

Oyundaki temel görevimiz kontrolümüze verilen kurbağayı mümkün olduğunca ileriye götürmek ve bu esnada karşımıza çıkan sivrisinekleri yutmak. Buraya kadar her şey sorunsuz bir gidişata sahip fakat ne yazık ki işler böyle ilerlemiyor. Yolculuğumuz esnasında peşimizden sürekli olarak piranalar geliyor. Son derece hızlı refleksler ile bu ölümcül yaratıklardan kaçmalı ve hedefmize doğru ilerlemeliyiz.

Tadpole Tap'ta toplamda 4 farklı kurbağa bulunuyor. Bu kurbağaların her biri kendi özel yeteneklerine sahipler. Bu yetenekler bölümler esnasında epey avantaj sağlayabiliyorlar. Fakat bunları etkin bir şekilde kullanmak yine bize düşüyor.

Beceri oyunlarının büyük bölümünde karşımıza çıkan güçlendiriciler ve bonuslar Tadpole Tap'ta da karşımıza çıkıyolar. Bu öğeleri upgrade ederek daha uzun süre boyunca fayda sağlamalarını garantileyebiliyoruz. Çok işe yaradıklarının altını çizmemiz gerekiyor.

Reflekslere dayalı, zor bir beceri oyun uarayışındaysanız Tadpole Tap sizi uzun bir süre meşgul edecektir.

YORUMLAR