Tap Soccer

Tap Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Langırt tarzı basit bir futbol oyunu arıyorsanız Tap Soccer ieğleneceğinizi garanti edebileceğimiz bir örnek.

Klasik langırt oyunu kadar basit bir futbol oyunu arıyorsanız Android için beceri yeneteklerinizi sınayan Tap Soccer ile iyi vakit geçireceğinizi garanti edebiliriz. Sadeliği ve oyun keyfini bir arada sunmayı başaran Tap Soccer ile dünya kupasından bildiğiniz milli takımlar kapışıyor. Bu nedenle Türkiye'nin olmamasi üzücü. Bu aralar dünya futbolunda çok iyi sonuçlar elde etmediğimiz bir sır değil. Dolayısıyla yabancı bir yapımcı da bizim takımımızı oyuna eklememiş olmakla büyük bir hata yapt diyemeyiz.

Oyuna tekrar bir bakış attığımızda ikili takımlar halinde kapışıldığı dikkatimizi çekti. Bir otomatik kontrollü kaleci ile birlikte ortada teke tek kapıştığınız bir futbolcunuz var. Solda bulunan sanal buton sayesinde futbolcunuzu kontrol ederken sağdaki buton şut çekmenizi sağlıyor. Bir yandan da top kapma ve kaptırmama mücadeleniz olacak. Sevimli bir tutbol sahası, sevimli poligon render grafikleri ve renkli bir oyun tasarımı güzel bir şekilde harmanlanmış.

Android için ücretsiz ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız basit olduğu kadar bağımlılık yapacak kadar eğlenceli olmayı başaran bu oyunu es geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR