Tap The Duck

Tap The Duck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap The Duck, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir beceri oyunudur.

Tap The Duck, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri Fruit Ninja benzeri eğlenceli bir beceri oyunudur.

Oyun ekranı üzerinde beliren ördeklere dokunarak veya parmağınızı ekran üzerinde kaydırarak avlamaya çalışacağınız oyunda dikkat etmeniz gereken şey sadece ördekleri avlamak olmalıdır. Çünkü ördekler dışında ekrana gelen sevimsiz yaratıklardan birine yanlışlıkla dokunursanız canınız gidiyor.

Olabildiğince çok ördek avlayarak yüksek skorlar elde etmeniz gereken oyunda; her bölüm başlangıcında toplayacağınız kaç puan karşılığında kaç yıldız kazanabileceğiniz belirtiliyor. Bu noktada sizin amacınız üç yıldızı kapabilmek için ihtiyacınız olan yüksek puanlara ulaşmak olmalı.

Aynı zamanda oyun içerisinde topladığınız altınlar yardımıyla avlamış olduğunuz ördekleri özelleştirebilir ve oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında oyun ekranı üzerinde yer yer beliren 15 adet özel ördeği avlayarak koleksiyonunuzu tamamlama şansını da sizlere sunan oyun, oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip.