Tap the Frog Faster

Tap the Frog Faster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap the Frog Faster mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Tap the Frog Faster içinde çok sayıda farklı mini oyun barındıran ve uzun süreli bir eğlence sunan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tap the Frog Faster'da ana kahramanımız sevimli bir kurbağa. Kurbağa kahramanımız yeni macerasında bir tapınağı ziyaret ederek usta kurbağanın öğrencisi olmaya çalışıyor, biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz ve karşısına çıkan testleri aşmasına yardımcı oluyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için dokunma yeteneklerimizi ve reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

Tap the Frog Faster'da çoğunlukla bir renk eşleştirme oyunu gibi bulmacalar karşımıza çıkıyor ve bu bulmacalarda aynı renkteki ve şekildeki şeylerin üzerine dokunarak onları eşleştiriyoruz. Bu işi yapmamız için bize belli bir süre verildiği için Tap the Frog Faster oldukça heyecanlı bir oynanış sunabilmekte.

Tap the Frog Faster içinde güçlü bölüm sonu kurbağalarıyla karşılaşabilir ve dokunma yetnekelerinizi onlara karşı sergileyebilirsiniz. Tap the Frog Faster genel olarak göze hoş görünen grafiklere saihp.

YORUMLAR