Tappy Fishy

Tappy Fishy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tappy Fishy, Android cihaz sahiplerinin Flappy Bird'deki kuş yerine deniz altında bir balığı kurtarmaya çalışabilecekleri eğlenceli ve zorlu bir beceri oyunudur.

Tappy Fishy, kısa sürede içerisinde çok popüler olmayı başaran Flappy Bird'ün uygulama marketinden kaldırılmasından sonra ortaya çıkan alternatif oyunlardan bir tanesi. Alternatif olarak geliştirilen oyunların bir çoğu neredeyse Flappy Bird'ün kopyası gibi fakat Tappy Fishy çok daha farklı diyebilirim. Tappy Fishy'nin oyun yapısı dışında herşeyi Flappy Bird'den farklı.

Denizde ailesinden uzak kalmış ufak bir balığı kurtarmaya çalışacağınız oyunda, kanal boyunca bulunan borular arasından geçmesini sağlayarak ona ailesine ulaşması için yardım edeceksiniz. Tappy'nin güvende olabilmesi için sizin yardımınıza ihtiyacı bulunuyor. Eğer yardım etmezseniz kanalda bulunan diğer büyük balıklar onu akşam yemeği olarak görebilir.

Flappy Bird'deki gibi ekrana dokunarak oynanılan oyunda, kontroller oldukça rahat fakat oyunun zorluğu Flappy Bird'den kat kat fazla. Bu nedenle oynadıkça bağımlısı olup daha yüksek puanlar elde edebilmek için hırs yapıyorsunuz.

Özellikler:

  • Kolay kontroller
  • Basit, hızlı ve eğlenceli oynanış
  • Yapılması gereken farklı görevler
  • Arkadaşlarınız ile puan kıyaslaması yapabilme

Eğer Flappy Bird'ü daha öne oynayıp beğendiyseniz yada hiç denemediyseniz, Tappy Fishy'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle hemen oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR