Tattoo Me Camera

Tattoo Me Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vücudunuzun farklı bölgelerine çeşitli dövmeler ve yazılar yazabilir, gerçek bir dövme varmış gibi görünebilirsiniz.

Tattoo Me Camera uygulamasını kullanarak, vücudunuzun çeşitli bölümlerine hazır dövmelerden çeşitli uygulamalar yapabilirsiniz.

Dövme yaptırmayı düşünüp, acaba nasıl görünür? Diye düşünenlerdenseniz Tattoo Me Camera uygulaması size bu konuda çok yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Halihazırda pek çok dövme çeşidi bulunan uygulamanın kullanımı bir hayli basit. Kameranızla çektiğiniz fotoğraflar ya da önceden çekmiş olduğunuz fotoğrafları seçerek, beğendiğiniz dövmeleri vücudunuzun istediğiniz bir bölümüne uygulayabiliyorsunuz. Yeniden boyutlandırıp, istediğiniz yöne doğru döndürebileceğiniz gibi dövmenin sertlik derecesini de ayarlayabilmeniz mümkün.

100’den fazla dövme deseni ve 20’den fazla dövme fontu bulunan uygulamada, desenler dışında yazılar da yazabiliyorsunuz. Zevkinize göre dövmenin rengini de ayarlayabildiğiniz uygulama, dövmeyi gerçekmiş gibi gösterebilmeniz için çeşitli araçlar sunarak bu ihtiyacı da sonuna kadar karşılıyor.

Siz de paylaşacağınız fotoğraflarınızda dövmeleriniz olsun istiyorsanız, Android cihazlar için geliştirilen Tattoo Me Camera uygulamasını deneyebilirsiniz.