Tattoo My Photo 2 2.23 (Android)

Tattoo My Photo 2

Tattoo My Photo 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tattoo My Photo, herhangi bir acı çekmeden kendi vücudunuz üzerinde dövme tasarımı yapabileceğiniz eğlenceli ve yararlı bir Android dövme uygulaması.

Tattoo My Photo 2, vücudunuzda acıya maruz kalmadan istediğiniz dövmenin nasıl görüneceğini deneyebileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir Android uygulaması. Uygulama sayesinde kendi fotoğraflarınız üzerine istediğiniz dövmeyi ekleyebiliyorsunuz. Özellikle yeni yada ilk defa dövme yaptırmayı düşünenler için yararlı olan uygulama içerisinde yüzlerce dövme tasarımı da hazır olarak sunuluyor.

Dövme salonu gibi olan uygulamada hem kızlara hem de erkeklere özel gayet çekici ve etkileyici dövmeler bulunuyor. Uygulamayı kullanarak vücüdunuzda dövmelerin nasıl görüneceğini görebilmek için ilk olarak kendi fotoğraflarınızdan bir tane seçmeniz yada yeni bir fotoğraf çekmeniz gerekiyor. Daha sonra ise dövme galerisinden size en çok yakışacağını düşündüğünüz dövmeyi seçerek boyutunu, yerini ve diğer ayarlarını yaparak telefonunuza kaydedebiliyor ve arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

Vücudunuza dövme yaptırmak oldukça ciddi ve geri dönüşü çok zor olan bir işlem olduğu için bu tür bir uygulama sayesinde dövmelerin vücudunuzda nasıl duracağını önceden görerek daha rahat karar verebilirsiniz. Derinizin üzerine işlenen mürekkep ile yapılan dövmelerden bir tanesini yaptırmadan önce iyice düşünmeniz, sizin açınızdan yararlı olacaktır.

Yakın zamanda dövme yaptırmayı düşünüyorsanız Tattoo My Photo 2 uygulamasını Android teleofn ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR