TC App Booster

TC App Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TC App Booster ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android optimizasyon uygulamasıdır

TC App Booster eğer mobil cihazınızın performansından memnun değilseniz deneyebileceğiniz bir Android hızlandırma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Android optimizasyon uygulaması olan TC App Booster temel olarak cihazınızdaki mevcut durumu analiz ediyor ve cihazınızın performansını düşüren öğeleri tespit ederek gerekli değişiklikleri yapıyor. Bu sayede cihazınız maksimum verim ile çalışabiliyor, uygulamalar daha hızlı açılabiliyor, oyunlarda performans artabiliyor.

Kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bir Android hızlandırıcı olan TC App Booster gereksiz dosyaları temizleme konusunda da size yardımcı olabiliyor. Android cihazınızın veri okuma ve yazma hızını düşürebilen bu dosyları temizleyerek hem performans artırabiliyor hem de boş depolama alanı kazanabiliyorsunuz.

Şifreleme özelliğine sahip olan uygulama Facebook ve Twitter gibi uygulamalarınızın verilerini şifreleyerek kişisel bilgi güvenliğinizi de koruyabiliyor.

YORUMLAR