Teknosa Tablet

Teknosa Tablet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teknosa Tablet uygulaması ile Teknosa ürünlerini Android tabletinizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisi Teknosa’nın Android tabletler için özel olarak hazırlanmış uygulamasıdır. Teknosa uygulamasını Android tabletinize yükleyerek teknosa ürünlerini tabletinizden inceleyebilir ve hızlıca satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin 77 ilinde 300’e yakın mağazasıyla teknolojisi severlere hizmet veren Teknosa’nın Android tablet uygulaması ile ürün incelemeden satın almaya kadar pek çok işlemi Teknosa Mağazaları’na gitmeden bulunduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Android tabletler için optimize edilen alışveriş uygulamasında hazır kategorileri kullanarak satın alacağınız hızlıca ulaşabilir ve tek dokunuşla sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız ürünleri seçtiğiniz bir Teknosa Mağazası’ndan teslim alabilirsiniz.

Dünya standartlarında güvenlik protokolleriyle alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlayan Teknosa, kullanıcı dostu arayüze sahip. Bu sayede aradığınız kolayca bulabiliyor, incelebiliyor ve satın alabiliyorsunuz. Bulunduğunuz çevredeki Teknosa Mağazaları’nı da harita üzerinde görmeniz de mümkün.

Teknosa’nın yüzlerce çeşit ürününe kolayca ulaşmanızı ve satın almanızı sağlayan Teknosa Android, tabletinizde bulunması gereken uygulamalardan.

YORUMLAR