Temple Toad 1.1.1 (Android)

Temple Toad

Temple Toad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beceri oyunlarını seviyorsanız Temple Toad sizin için birçok farklı türü bir araya getiren ücretsiz bir çalışma.

Sıradışı bir mobil platform oyunu arayanlar için hazırlanmış olan Temple Toad, Angry Birds oyunlarından alışık olduğunuz sapanla fırlatma mekaniğini bir kurbağaya veriyor. Bu oynanış mantığıyla kontrol ettiğiniz kurbağa ile amacınız gizemli tapınakların içinde dolaşırken hayatta kalmak. Şirin görünümüne ve piksel grafiklerine baktığınızda her şey son derece hoş olabilir ama inanılmaz bir zorluk seviyesinin de sizi beklediğini belirtmemizde fayda var. Puan almak için çok çaba sarf edeceksiniz.

Deneme ve yanılma yoluyla sonunda kontrolleri öğrendiğinizde 10 puan sonrasında inanılmaz bir parkurun sizi bekliyor olacağını fark edeceksiniz. Uygulama içi satın alma seçenekleriyle sunulan şapkalar size ayrı özellikler ve daha istikrarlı bir oynanış sunuyor. Bu şarpkaları oyun içi panlarla satın alıp cepten harcama yapmadan da ilerlemenizi mümkün kılıyor.

Toplamda 17 farklı şapka toplayabileceğiniz bu oyun Android telefon ve tablet üzerinden herhangi bir sorun olmadan oynanabiliyor. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyunda uygulama içi satın alma seçenekleri var, ama bunların hiçbiri zorunlu değil. Arkadaşlarınızla puan rekabetine girdiğiniz andan itibaren bu oyunu bırakamayacaksınız.