Tencere Ev Yemekleri

Tencere Ev Yemekleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tencere Ev Yemekleri, Android cihazınızdan yemek siparişi verebileceğiniz uygulamalardan biri.

Tencere Ev Yemekleri, işten yorgun argın gelip evde yemek yapmakla uğraşmak istemeyen veya yoğun olarak çalıştığından yemeğe çıkacak vakit bulamayan iş kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan bir online yemek sipariş etme uygulaması.

Lezzetli ve sağlıklı sıcacık ev yemekleriyle müşterilerinin kalbini çalan Tencere.com’un Android uygulaması hem ev hem de işte zor anlarınızda ihtiyaç duyacağınızı düşündüğüm harika bir yemek siparişi uygulaması diyebilirim.

Deneyimli şefler tarafından hazırlanan çeşit çeşit menülerden dilediğimizi seçip kapımıza kadar getiren Tencere’nin sipariş ekranı da çok güzel hazırlanmış. Bir yemek seçtiğiniz vakit yanında bir şey ister misiniz, tatlı olarak ne alırsınız? sorusuyla karşılaşıyorsunuz ki çoğu yemek siparişi uygulaması bu seçeneği sunmuyor. Bunun yanında uygulamanın beğendiğim diğer bir özelliği de siparişi anlık olarak takip etme seçeneği sunması oldu. Kuryeyi anbean takip edebildiğinizden “Yemeğim nerede kaldı?” sorusu asla aklınıza gelmiyor.

Tencere’nin Android uygulamasında dikkatimi çeken diğer bir unsur da sade menü tasarımı oldu. Ana yemekler, yan yemekler, tatlılar, içecekler hepsi ayrılmış. Yemek sipariş edeceğiniz vakit ana yemeği, yan yemeği, tatlınızı ve içeceğinizi ayrı ayrı aramakla uğraşmıyor, tek dokunuşla dilediğinize ulaşabiliyorsunuz. Öte yandan yemeğinizin içindekilerini ve besin değerlerini görebiliyorsunuz. Eğer alerji, tansiyon, şeker gibi bir hastalığınız varsa size uygun olup olmadığını kolaylıkla anlayabiliyorsunuz ki bu da oldukça güzel düşünülmüş.

Hijyene de oldukça önem verdiklerini belirten Tencere’nin Android uygulaması tek kelimeyle harika olmuş diyebilirim.