Tennis Ball Juggling Super Tap

Tennis Ball Juggling Super Tap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tennis Ball Juggling Super Tap ile top sektirme yeteneklerimizi test ediyoruz

Tennis Ball Juggling Super Tap eğer en az Flappy Bird kadar sinir bozucu bir oyun arıyorsanız ilacınız olacak bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Tennis Ball Juggling Super Tap oldukça basit bir mantığa sahip olan, kolay görünen; fakat inanılmaz derecede zor olan bir mobil oyun. Tennis Ball Juggling Super Tap'da temel amacımız tenis oyuncularını yöneterek raketleriyle tenis toplarını arka arkaya sektirmelerini sağlamak. "Sadece top sektirmek ne kadar zor olabilir ki?" diye düşünüyorsanız acele etmeyin; çünkü oyun ilk başta oldukça kolay olsa da ekranda yer alan 2 farklı oyuncunun aynı anda tenis topu sektirmesini sağlamak sizi çileden çıkarıyor.

Tennis Ball Juggling Super Tap bağımlılık yapıcıya sahip olan bir mobil oyun. Oyunu değerli kılan şey ise en yüksek puanlarınızı kaydetmesi. Bu sayede yaptığınız yüksek skorları arkadaşlarınızın gözüne sokabiliyor ve arkadaşlarınız karşısında bu oyun kadar sinir bozucu olabiliyorsunuz. Oyun kolay bir şekilde oynanabiliyor; ekranın soluna veya sağına dokunarak tenis oyuncularını yönetiyorsunuz. Zamanlama, sabır ve antrenman oyunda ustalaşmanızı sağlayacak unsurlar.

YORUMLAR